Ані Лорак зробила пластику? Відео

Схоже збільшила губи

 


 

Виступ на концерті до Дня працівників МВС став найбільш обговорюваним. І справа не у відвертому вбранні Кароліни, а у її… губах. Так, так саме у них. Річ у тім, що прихильники співачки, переглянувши її виступу запідозрили, що Ані збільшила губи, надто вони вже показалися їм пишними. Тож чутки про те, що Лорак зробила пластику не заставили на себе довго чекати.

Ось, що думають про це фанати Ані Лорак:

 

 

 

• Губи явно стали більше, це видно. Виріз на сукню великий, але це норм. Вона зараз якось старше стала виглядати + ці губи, як вареники », – пишуть занепокоєні фани. Або: «Ну що сказати … губи звичайно помітно помінялися, але не будемо цю тему. Вона красуня) Сукня потрясна, дуже їй добре) Туфлі, виріз цей … мням мням мням) Коротше круто)».

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

• Навіщо наша улюблена Кароліна збільшила губи? Адже у неї були ідеальні губи, ніс, очі. А зараз якось неприродно – я не розумію … данина моді??? НАВІЩО??? Але ти наша землячка, ми тебе все одно любимо! ».

 
Важко сказати чи зверталася Ані Лорак до пластичних хірургів чи може це такий макіяж: олівець, насичена помада, ефектний блиск – і ось він, ефект великих і масивних губ.

Дивіться відео, оцінюйте і вирішуйте самі!

 

 

 


Розкажіть про нас своїм друзям!

Share to Odnoklassniki
Share to Google Plus
Share to MyWorld