Ані Лорак розчарувала фанатів новим кліпом. Співачці «закидають» плагіат. Відео. Фото

Новий не сподобався фанатам, а саму виконавицю знову запідозрили у плагіаті

 


 

Українська Ані Лорак представила нову відеороботу на пісню «Запалюй серце» («Зажигай сердце»). Чорно-біле радує якісною картиною, худенькою Кароліною і зразковою хореографією чоловіків, які постійно супроводжують співачку. Та все ж кліп не сподобався прихильникам співачки, оскільки робота не виправдала їх надій. Про це свідчать численні негативні відгуки фанатів на дане . Здебільшого, глядачі хвалять пісню, саму співачку, але кліп ні:

 

 

• Песня супер. Убрать бы из клипа мужиков, оставить только Каролинку и все было бы в шиколаде.

 

 

• Так похудела, прекрасная форма, красавица!!!! Ну а клип, чего таить, гавно(((

 

 

Упродовж усього кліпу Ані Лорак і чотири чоловіки постійно танцюють, і окрім цього нічого не відбувається. А у кінці – Лорак виходить на «балкон» створеної з картонних коробок арени, де мали відбуватися гладіаторські бої.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

На жаль, вихід ролика не оправдав надії, чи то фантазії шанувальників, бо не виявилося ні гладіаторських боїв, ні любовного сюжету. Нагадаємо, що перед прем’єрою ролика повідомлялося про те, що у відео буде представлена повномасштабна Римська імперія і Ані Лорак в образі імператриці. Численні прихильники з нетерпінням чекали виходу ролика. Проте нова робота не справила очікуваного враження на публіку. Також прихильники побачили в кліпі плагіат відеокліпів Леді Гаги, Мадонни і групи Kazaky.
Подивіться і Ви та оцініть новий кліп від Ані Лорак.

 

 


Розкажіть про нас своїм друзям!

Share to Odnoklassniki
Share to Google Plus
Share to MyWorld