Ангел Борис Апрель проти відьми Лади Лузіної. Фото

став ангелом, щоб захистити «Вмираючий Київ» від злої відьми Лади Лузіної


 

 

Головним героєм нового фотопроекту письменниці Лади Лузіної «Вмираючий Київ» став співак Борис Апрель. Проект присвячений покинутим і зруйнованим будівлям нашої столиці.

«Наш «Вмираючий Київ» продовжується – я витратила на нього всі останні теплі дні, ми об’їхали багато будинків. Моя мета – зробити фотовиставку, а в ідеалі – фотоальбом з описом історії цих будівель. Буду поступово публікувати знімки і розповідати про учасників проекту …. Буду рада, якщо ви приєднаєтеся і допоможете: пошуком старих будинків (які я ще не знайшла), їх знімками, розповідями про них, інформацією, яка є в інеті і тієї, яку там неможливо знайти» – написала Лада Лузіна на сторінці проекту у Facebook.

А щоб залучити побільше уваги до свого дітища, Лада підкріпила текст фотографією, на якій вона позує оголеною в одному зі зруйнованих київських будівель.

Не залишився байдужим до «Вмираючого Києва» і підопічний Наталі Могилевської Борис Апрєль. Співак взяв участь у проекту і вже опубліковано перше його , де Апрель виступив в образі ангела, який захищає місто і протистоїть відьмі Лузіній.

Ось як письменниця прокоментувала це фото:

«У фотопроекті «Вмираючий Київ» буде два персонажа – два героя двоїстого Міста Києва, Столиці Ведам і Столиці Віри – ангел-охоронець і відьма. Для мене перший символізує турботу і дбайливе ставлення. Друга – готовність діяти! У ролі ангела – Борис Апрель. Можна сказати, що гримувати його і не довелося)).»
А ми і не сумнівалися в цьому!))) Він і сам вміє це робити!

 

 

 


Розкажіть про нас своїм друзям!

Share to Odnoklassniki
Share to Google Plus
Share to MyWorld