ALLOISE “підкупила” MTV і стала музою Леся Подерв’янськогоНавколо відомої співачки не перестають умовкати пристрасті і плітки. Буквально недавно з’явилися чутки про те, що співачка,  яка стала кращою українською артисткою за версією MTV EMA, “підкупила” конкурс завдяки багатому чоловікові.

ALLOISE пораділа цій інформації і відповіла наступне на своїй сторінці в соціальній мережі: “прикидаюся, що готуюся до виступу, насправді складаю лист-подяку багатому чоловікові, який купив мені кар’єру))”.
Популярна співачка Міка Ньютон підтримала колегу, написавши: “Красуня, не реагуй ти на це все так :-) ))). Всі купують завжди у нас :-) ))). Це вже закладено так думати. Просто не реагуй і давай всім багато позитиву і продовжуй робити свою справу “.

ALLOISE не звертає уваги на плітки і безглузді розмови, а воліє працювати і творити. Вже зовсім скоро, в кінці жовтня шанувальники творчості Леся Подерв’янського зможуть знову насолодитися його п’єсою “Сни Василини Єгорівни”, де, як відомо, ALLOISE не тільки виконує кілька композицій, написаних нею спеціально для п’єси, а також зіграє одну з головних ролей.

Але не тільки київська публіка зможе насолодитися виставою. На листопад місяць уже запланований тур по містах західної України. Так що, отримати задоволення від сучасної, відкритої і чарівною п’єси майстри сатири Леся Подерв’янського та прекрасної гри його музи ALLOISE, зможе кожен.


А також варто відзначити, що вже на початку листопада відбудеться прем’єра нового відео від ALLOISE на сингл “Sweet love”.

Розкажіть про нас своїм друзям!

Share to Odnoklassniki
Share to Google Plus
Share to MyWorld