Алла Пугачова: «Муза конкурсу – це не означає, що господиня»

Примадонна розповіла, що вона лише ведуча фестивалю «Crimea Music Fest», хоча під її керівництвом він був би успішнішим

 


 

Нагадаємо, нещодавно стало відомо, що щорічного пісенного фестивалю «Crimea Music Fest» цього року не буде. Повідомлялося, що причиною такого рішення організаторів є відсутність фінансів на проведення конкурсу, тоді у пресі ширилася інформація, що саме у Алли Пугачової не вистачає грошей на проведення «Crimea Music Fest».


Та, як вияснилося Алла Борисівна не є господинею музичного конкурсу, а всього лише виступала в ролі музи і ведучої.

«У мене є один єдиний авторський проект – це «Різдвяні зустрічі». І цей проект завжди був успішний. Що стосується «Crimea Music Fest», то я не можу відкрити або закрити цей фестиваль, тому що я була лише його ведучою. Муза конкурсу – це не означає, що господиня.
Напевно, якби я була власницею Crimea Music Fest, то я б і цей фестиваль змогла б підняти на належний рівень. Як свого часу допомогла Ігорю Крутому не тільки підняти фестиваль «Нова хвиля» в Юрмалі, а й відновити його, дати йому нове життя», – зізналася Примадонна.

Нагадаємо, нещодавно у ЗМІ з’явилися чутки, нібито відчуває себе не дуже добре, хоча і намагається приховати це від оточуючих. Знайомі стверджують, що таким чином позначається вік співачки.


Розкажіть про нас своїм друзям!

Share to Odnoklassniki
Share to Google Plus
Share to MyWorld