Алан Бадоєв шукає «Сучасний образ молоді» для своїх проектів. Кастинг в інтернеті

Кліпмейкер оголосив на красиву і стильну молодь для зйомок з Максом Барських


 

 

Відомий український режисер Алан Бадоєв оголосив публічний кастинг в Інтернеті на красиву, стильну і харизматичну молодь для участі у своїх проектах. Тож, тепер усі бажаючі доторкнутися до прекрасного можуть це зробити за допомогою Алана Бадоєва, адже кліпмейкер планує залучити людей, які пройдуть конкурс у зйомках нового кліпу та фотосесіях.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ось яке повідомлення виклав Алан на своїй сторінці:

 

 

 

«У кожного часу є своє обличчя. Я оголошую набір найстильніших і красивих людей! Ми шукаємо Сучасний образ молоді. Якщо вам від 15 до 25, якщо Ви харизматичні, сміливі і красиві, значить ми шукаємо Вас.
У жовтні пройдуть зйомки нового кліпу Макса Барських і Міші Романової на пісню «НЕ ВІР МЕНІ». Ми будемо знімати відео, головними героями якого стануть 15 найкрасивіших людей, максимально виражають харизму нашого часу.

Нам потрібні люди, зовнішність яких має особливу родзинку. Нам потрібна не модельна краса зроблених осіб. Відібрані нами люди будуть брати участь у кліпі, фотосесії і документальному фільмі про кохання.

 

 

Для участі у відборі вам необхідно надіслати свою фотографію і номер телефону на мій твіттер @ AlanBadoev до 22 вересня. Ви візьмете участь у неймовірно чуттєвому кліпі на головну пісню осені «НЕ ВІР МЕНІ». Над вашим стилем будуть працювати кращі професіонали СНД. Ваш образ назавжди залишиться в пам’яті як особи сучасності. Удачі!»
Не прогавте свій шанс стати відомим!

 

 

 


Розкажіть про нас своїм друзям!

Share to Odnoklassniki
Share to Google Plus
Share to MyWorld