Алан Бадоєв «оживить» ВІА Гру

Кліпмейкер запропонував Костянтину Меладзе відродити сексапільне тріо і запустити нове телешоу «Хочу у ВІА Гру!»

 

 


 

 

Тиждень тому, композитор і продюсер Костянтину Меладзе повідомив шокуючу звістку про те, що гурту «ВІА Гра» більше не існує. Новина, звісно ж мала суперечливі відгуки, однак вона підтверджувалася словами самого К. Меладзе, котрий запевняв, що:

 

 

Групи більше не існує. Вся справа в тому, що більше я не бачу причин для продовження існування групи. Можна сказати, що мені це набридло, і я вирішив закрити проект раз і назавжди, – заявив .

 

 

Та все ж, резонанс, який викликала новина про розпад гурту Віа Гра, надихнув продюсера Костянтина Меладзе на створення колективу «з нуля». Спеціально для цього він запускає нове телешоу «Хочу у ВІА Гру», яке зможуть побачити жителі України, Росії та Казахстану. Проект буде представляти собою своєрідний кастинг в новий склад сексуальної групи. Вже з 18 грудня поточного року проект вийде на екрани на каналі 1 +1.

 

До речі, запропонував Костянтину запустити унікальний музичний телевізійний реаліті-проект кліпмейкер .

 

 

 

Коли Костянтин оголосив про закриття групи, я моментально відреагував на цю новину. Запропонував Костянтину вдихнути нове життя у «ВІА Гру» і, найважливіше, вперше в історії шоу-бізнесу відкрити глядачам правду, як насправді простих дівчаток перетворюють на дів сцени. Це не буде шоу на кшталт «Фабрики» або «Фактора А», це справжній шоу-бізнес. Ми будемо знімати і показувати все, як є.

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Перший предкастинги стартує в Києві 16 грудня.

 

 

 

Ми покажемо весь процес: від початку і до кінця. З відібраними дівчатами працюватимуть найкращі стилісти, візажисти, музиканти, режисери, загалом, всі ті люди, які працювали з колективом. А «тренувати» новеньких будуть ті самі діви, які працювали у «ВІА Грі», – продовжує Алан Бадоєв. – «ВІА Гра» стане абсолютно іншою. Костянтин хоче почати нову історію, з новими солістками, з новим, більш сучасним репертуаром. І якщо раніше в групу відбирали за певними параметрами, то тепер обмежень немає. Ніяких заздалегідь продуманих образів у «ВІА Грі» немає. І навіть повненькі дівчата можуть стати солістками нового колективу.

 

 

 

 

Кастинги стартують 16 грудня. Побачити проект «Хочу в« ВІА Гру!» можна буде на російському каналі НТВ і українському« 1 +1 ». Відбором займатиметься Костянтин Меладзе:

 

 

 

Я вирішив почати з чистого аркуша. Я починаю нову історію культової групи «ВІА Гра»! Вперше я відкрию закулісся, і кожен зможе побачити, як створюються діви «ВІА Гри». Я чекаю самих різних дівчат, які вірять у себе. Мені потрібен талант і жива емоція. Разом ми створимо нове. Це буде справді народна група, яка народиться на очах у численних глядачів СНД. Разом з Аланом та його командою ми створюємо сенсацію телебачення і відкриваємо вікно в реальний шоу-бізнес.

 

 

 

 


Розкажіть про нас своїм друзям!

Share to Odnoklassniki
Share to Google Plus
Share to MyWorld