Адель приховала своє одруження

таємно одружилася з батьком своєї дитини Саймоном Конецькі


 

 

Адель таємно одружилася з батьком своєї дитини Саймоном Конецькі

Пильні британські папараці «спіймали» 24-річну співачку Адель з обручкою на підмізинному пальці. Виконавиця, яка старанно приховує своє особисте життя, забула приховати каблучку і вийшла з нею на вулиці Лондона.

Тут то вона і «попалася» під об’єктиви фотоапаратів лондонських журналістів.

Одразу після появи світлин у пресі, Інтернетом поширилися чутки про таємне весілля Адель і її коханого Саймона Конецькі.

Нагадаємо, що зараз британська «співоча перлина» Адель перебуває на восьмому місяці вагітності, тож і не дивно, що Адель вирішила не влаштовувати гучних гулянь з приводу свого одруження, святкування планується після того, як Адель народить. Принаймні такі висновки і заяви допускають британські ЗМІ.

 

«Адель не любить, коли її особисте життя виноситься на огляд публіки, – коментує джерело, близьке до пари. - Вони з Саймоном зробили все тихо і скромно: після розпису відправилися на сімейну вечерю з батьками і вирішили, що всі гучні святкування залишать на потім. Зараз для них головне – народження здорового малюка».

Адель і Саймон

 

 

Шанувальників співачки не аби як цікавить, чи був на сімейній вечері батько Адель. Нещодавно стало відомо, що він благає дочку пробачити його за те, що він свого часу покинув сім’ю. Марк Еванс пішов з сім’ї коли Адель було всього три роки. Зараз горе-батько дізнався про те, що скоро стане дідусем. Він говорить, що більше всього на світі хоче приміряти на себе цю роль.

 

 


Розкажіть про нас своїм друзям!

Share to Odnoklassniki
Share to Google Plus
Share to MyWorld